Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Kocoń - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Andrychów

Andrychów(Kocoń + 16 km)

2 800 000 zł697 m² 4 017,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny obiekt handlowo-usługowy blisko centrum Andrychow do zdobycia. Wysoki standard obiektu pozwala bez inwestycji zagospodarować obiekt na cele handlowe lub usługowe. Dookoła budynku jest parking.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Ślemień

Ślemień(Kocoń + 3 km)

2 700 000 zł1 850 m² 1 459,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Oferujemy Państwu nieruchomość obejmującą z grunt o pow.1,10ha ; zabudowaną budynkiem mieszkalnym oraz obiektami i urządzeniami technologicznymi. W skład nieruchomości wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Wadowice

Wadowice(Kocoń + 19 km)

2 200 000 zł240,50 m² 9 147,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kamienicy położonej w samym Centrum Wadowic , zaledwie parę metrów od Placu Jana Pawła II. To wyjątkowa okazja dla inwestora szukającego.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Graniczna

Węgierska Górka(Kocoń + 25 km)

895 000 zł236 m² 3 792,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 765 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Węgierskiej Górce, dom z 3 oddzielnymi apartamentami, o powierzchni użytkowo-mieszkalnej 236 m2, działka 1765 m2, sprzedam, cena 895 000 zł. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Wyzwolenia

Wilkowice(Kocoń + 21 km)

3 850 700 zł819 m² 4 701,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 069 m²

Na sprzedaż | Budynek handlowo-usługowy | Wilkowice, ul. Wyzwolenia 76 | 818 m powierzchni użytkowej | 2069 m działki Kluczowe informacje: lokalizacja: wilkowice, ul. Wyzwolenia 76 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Lwowska

Wadowice(Kocoń + 19 km)

980 000 zł1 000 m² 980 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferujemy Państwu nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym usytuowaną w centrum Wadowic, przy ul. Lwowskiej w otoczeniu zabudowy mieszkaniowo usługowej. Ogromnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Ekologiczna

Międzybrodzie Bialskie(Kocoń + 18 km)

4 700 000 zł1 067 m² 4 405 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa sala bankietowa z bazą noclegową nad Jeziorem Międzybrodzkim Międzybrodzie Bialskie, ul. Ekologiczna- podnóże Góry Żar, bezpośrednie sąsiedztwo jeziora Opis nieruchomości: na.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Korbielów

Korbielów(Kocoń + 18 km)

4 500 000 zł1 300 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Do sprzedania prosperujący Ośrodek Wypoczynkowy w Korbielowie. Powierzchnia budynku: 1300 m2 Powierzchnia działki: 32 a 37 pokoi na 100 miejsc noclegowych. Pokoje z łazienkami Sala.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Legionów

Andrychów(Kocoń + 16 km)

1 405 000 zł180 m² 7 805,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:332 m²

Magdalena wysogląd Agent prowadzący   Na sprzedaż 3 lokale handlowo - usługowe, oraz działka usługowa , zlokalizowane w centrum miejscowości Andrychów ul. Legionów. Wszystkie powyższe.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Kobiernice

Kobiernice(Kocoń + 20 km)

1 860 000 zł800 m² 2 325 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek przeznaczeniu produkcyjnym i magazynowym z częścia biurową i socjalną położony na działce o pow. 1600 m2. Część produkcyjna i magazynowa posiada pow. 700 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Zakopiańska

Kocoń,śląskie

650 000 zł247 m² 2 632 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedaży wolnostojący budynek usługowo-handlowy o powierzchni użytkowej 246,96 m2 położony na działce o powierzchni 1636 m2 w miejscowości Kocoń, gmina Ślemień,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij